Захист робіт з психології учнів-учасників МАН

Деталі

0ebc06933a743-го березня у Білоцерківському ліцеї №1 відбувся захист робіт з психології учнів-учасників МАН (обласної філії). Заочне оцінювання та захист робіт проводили співробітники кафедри психології і педагогіки канд.. псих. наук Є.В. Кучеренко і канд.. псих. наук І.О. Лапченко, доц. кафедри практичної психології канд.. псих. наук А.Є. Левенець.

 

 

Психологія викликає значний науковий інтерес учнів 8-11 класів. Це обумовило, що секція «Психологія» виявилася найбільшою і на захист було представлено 25 робіт. Більшістю робіт керують практичні психологи шкіл, ліцеїв, психологічних центрів, а рецензентами виступають співробітники вишів та науково-дослідних психологічних інститутів. Тому роботи виконані на високому науковому рівні, всі відображають результати власних емпіричних дослідження.

Вітаємо переможця – Владислава Сайченка. Він творчо виконав і блискуче захистив роботу на тему «Психологічний феномен брехні».

Нестандартно виконані роботи Романом Мітлицьким на тему «Страшні історії як метод психологічного захисту у дітей» і Сергієм Теслею на тему «Головні стресори в житті сучасного старшокласника».

Випускників шкіл і ліцеїв запрошуємо на навчання в Інститут педагогіки та психології на спеціальність «Практична психологія»!!!

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Авторизація  

   

Всього відвідувань  

8431684
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
5111
14948
20059
7526301
428186
449389
8431684

Your IP: 18.206.12.79
Server Time: 2020-01-27 10:01:42
   

Хто на сайті?  

На сайті 142 гостей та відсутні користувачі

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ