Студенська рада

   Cqx8jw11L0kХибною буде думка, якщо вважати, що молодь вступає до кіл вищих навчальних закладів лише із метою поглиблення багажу власних знань, здобуття професії та ряду компетенцій. Та і взагалі, навіщо вдаватися до глосарію наукового словника, якщо мова йде про «Дебют першокурсника», що нещодавно (не побоюсь цього слова) прогримів у стінах гуманітарного корпусу.


Абсолютно кожен студент,  так чи інакше, стикається під час навчального процесу з такими шановними і улюбленими викладачами.  Тут же напрошується питаннячко: «А що б ми робили без найкращих, найталановитіших, найрозумніших, шанованих і обожнюваних викладачів нашого дорогого університету?»

Щоденно, кожної години, вони, в руках котрих наші майбутні знання (дипломи), майстерно працюють на благо суспільства, нашого студентського суспільства! Адже ми саме їм в першу чергу маємо бути вдячні за наші успіхи й невдачі (так, саме невдачі, які щоразу роблять людину сильнішою). Безперечно, у кожного з нас є найулюбленіший викладач, і, на нашу думку, він –  просто най-най-най….


СТУДЕНТСЬКА РАДА

ІНСТИТУТУ  ПЕДАГОГІКИ  ТА  ПСИХОЛОГІЇ

 

Голова Студентської ради :

1. Зибарь Артем Вадимович(46ПРПС; 0673565459, 0930589796;       Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) – головні організаційні питання щодо інституту и      зокрема студентів, питання з роботи секторів інституту.

 

Заступник голови Студентської ради :

2. Андронаті Анастасія Олегівна (36 ПРПС, 0633376341) – вирішення аналогічних питань голови Студентської ради.

   

Авторизація  

   

Хто на сайті?  

На сайті 383 гостей та користувачі відсутні

   
© ALLROUNDER