Лутак Ірина Володимирівна

htmlimageЯ, Лутак Ірина Володимирівна, народилася 24 червня 1991 року, магістрант спеціальності «Практична психологія» Інституту педагогіки та психології. Я думаю, що вибір професії визначив мою долю ще десь із дев’ятого класу школи, тому що нині свого життя без психології я не уявляю. В чому це виражається можете запитати Ви? Ну, що ж розпочну з моїх ще маленьких наукових здобутків. Починаючи з третього року навчання я виявила в собі здатністьдо проведення наукових досліджень. Розпочалась моя наукова стежина із конференції «Економіко-правові аспекти розвитку суспільства в умовах глобальних політичних трансформацій» проведеної на базі Національного університету державної податкової служби України. Тоді я працювала над проблемами політичної соціалізації. Четвертий рік навчання приніс за собою участь в конференціях нашого рідного інституту, а також у Всеукраїнській студентській олімпіаді з психології в м. Одеса. На якій я зайняла почесне дев’яте місце. Також в цьому році вийшли в світ дві наукові статті мого авторства: «Внутрішньо особистісний конфлікт як чинник саморозвитку особистості» та «Акмеологічний підхід до проблеми професійної компетентності студентів вищих навчальних закладів, які навчаються за напрямком психологія». Останній рік навчання теж не дає мені спочивати, я знову прийматиму участь в олімпіаді, для неї пишу наукове дослідження на тему: «Особливості прояву психічних девіацій віктимного характеру серед студентської молоді». Сподіваюсь, що цього року з гідністю захищу честь улюбленого інституту.

Участь в олімпіаді стала рушійним чинником до втілення моєї студентської мрії в життя – відкриття психологічного центру «Перспектива» на базі кафедри практичної психології. Центр розпочинавсь як студентський проект, а функціонує як об’єднання студентів, які спраглі до втілення отриманого знання в реальність через практичну діяльність. «Перспектива» надає можливість кожному студенту спробувати себе у світі практичної психології, відчути її смак, зрозуміти, яким психологом ти хочеш бути. Я надзвичайно пишаюсь тим фактом, що являюсь одним із засновників центру і ось уже півроку, що вівторка проводжу свій час з терапевтичною групою «Майстерня» в якості тренера групи. Разом з учасниками групи ми відвідуємо психологічні конференції, на яких знайомимось з новітніми напрямками в практичній психології та корифеями вітчизняної сучасної психології такими, як: Бурлачук Л.Ф., Горностай П.П., Леонтьев Д.О. В майбутньому я також хочу стати Постаттю української психології й тому нині почала рухатись в цьому напрямку. За п’ять років навчання я встигла стати справжнім патріотом своєї Аlma mater. З кожним новим роком навчання я змінювалась, трансформувалась як особистість й нині мені зовсім не хочеться розлучатись з рідним інститутом, бо він для мене велика родина викладачів та студентів, які надають мені сили й натхнення вірити у те, що мрії збуваються!

htmlimage 2

конференція ПСИКОН