Гуленко Андрій Сергійович

Я, Гуленко Андрій Сергійович, народився 29 липня 1989 року в м. Києві.

Закінчив загальноосвітню школу № 43. Крім цього маю музичну освіту. Окрім університету навчаюся на тренінгу «Транзакційний аналіз в психотерапії», є дійсним членом Української асоціації транзакційного аналізу України.

З 2006 року навчаюся в інституті педагогіки і психології НПУ ім. М. П. Драгоманова на спеціальності «Практична психологія». Вступив я в цей інститут не випадково. Вивчаючи в школі основи психології я вже в 9 класі вирішив яку спеціальність обрати. Залишалося обрати ВНЗ. Для цього я приходив на факультет, щоб відчути атмосферу конкретного вузу. Коли я прийшов до інституту педагогіки і психології, я відчув, що тут моє місце. Як показав час, я не помилився.

Зараз я закінчую магістратуру. Пишу магістерську роботу по темі «Емоційний інтелект, як складова професійного становлення майбутнього фахівця-психолога». Крім цього я декілька років займаюся науковою діяльністю. Маю ряд опублікованих праць:

Зараз закінчую роботу над статтею про психологію вірності у дошлюбних відношеннях серед молоді.

Розробив та впровадив у практику декілька тренінгів (емоційної грамотності, використання транзакційного аналізу в профорієнтації, спілкування та самопізнання), та програм спецкурсів з соціальної психології та психології емоцій. Займаюся написанням психологічних статей для різноманітних журналів та сайтів.

Приймав участь у другому турі Всеукраїнської олімпіади з психології, що проходила в квітні 2010 року в Одесі. Тема проекту: «Формування професійного самовизначення старшокласників за допомогою транзакційного аналізу».

До сьогоднішнього дня працював лаборантом, в проекті ЄС «Вдосконалення багатогалузевих підходів для профілактики ВІЛ/СНІД серед молоді України», в політичній організації, вихователем в дитячих оздоровчих таборах, психологом». Останні три роки працюю на посаді практичного психолога спеціалізованої школи № 43 «Грааль».

Маю трьохрічний стаж роботи практичним психологом. Спеціалізуюся в питаннях індивідуального консультування, профорієнтації, використанні проективних методик в психодіагностиці, глибинній психології, політичній, педагогічній та соціальній психології, психології емоцій.

Маю безліч захоплень. Серед них можу виділити психологію, музику, та спорт. Про психологію я вже писав вдосталь. Що стосується двох інших моїх хобі, то можу сказати наступне. Останні кілька років активно займаюся спортом в тренажерному залі. Атлетизм допомагає мені не лише розвинути свої фізичні можливості, а й розширити духовний світ. Музика, а саме гра на фортепіано допомагає мені виражати та проживати свої емоції. Проте граю я не лише для покращення настрою, а й для публіки. В тому числі і в інституті, в студентському житті якого я намагався приймати активну участь, протягом останніх п'яти років (був старостою групи, приймав участь у благодійному в концерті в дитячому будинку, конкурсах талантів, спортивних змаганнях, разом з одногрупниками приймав участь в роботі психологічного клубу, створеного нами самими тощо).

В цих кількох абзацах я намагався помістити майже все своє життя. Маю надію, що мені вдалося намалювати у Вашій уяві свій життєвий портрет.

Олімпіада в Одесі 2010

Your IP: 176.9.17.6