Друге засідання науково-методичного семінару «Підготовка майбутніх учителів початкових класів до реалізації завдань Нової української школи»

Деталі
6.03.19 Семіар ПН 3 6.03.19 Семіар ПН 6.03.19 Семіар ПН 4

  6.03.2019 р. на базі кафедри педагогіки і методики початкового навчання відбулося друге засідання науково-методичного семінару «Підготовка майбутніх учителів початкових класів до реалізації завдань Нової української школи», на яке було запрошено професорсько-викладацьких склад кафедри української мови та методики навчання.

6.03.19 Семіар ПН 5 6.03.19 Семіар ПН 1

   У ході роботи семінару були представлені ґрунтовні доповіді, які викликали жваву дискусію:

1. Інтегрований підхід до навчання у початковій школі (канд. пед. наук, доцент Коханко Оксана Григорівна), яка акцентувала увагу на особливостях означеного підходу як провідного у «Новій українській школі»; окреслила організаційно-методичну структуру планування тижня, дня; представила зміст та форми роботи спецсемінару відповідної тематики, роботи студентів 4курсу.
2. Критичне мислення та його формування у школярів початкової школи (канд. пед. наук, доценти Янковська Інна Миколаївна та Тесленко Тетяна Василівна). Доповідачі охарактеризували ознаки критичного мислення та особливості його формування у школярів-початківців при викладанні освітніх галузей.
  Усі викладачі кафедри ділилися досвідом впровадження означених аспектів при викладанні методик певних освітніх галузей.

6.03.19 Семіар ПН 2 6.03.19 Семіар ПН 6

   Наприкінці семінару відбулося творче привітання викладацького складу кафедри та гостей семінару силами студентів 1курсу спеціальності «Початкова освіта» зі святом 8-го березня!

  Прозвучали класичні твори, присвячені Діві Марії, сучасна поезія та пісні. Студенти продемонстрували артистизм, щирі почуття та турботливе ставлення до матерів та повагу до своїх викладачів-жінок. Виступ викликав відкритий емоційний відгук та підтримку серед викладачів.

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Авторизація  

   

Всього відвідувань  

7125765
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
5484
20863
47116
6160625
191364
475810
7125765

Your IP: 213.169.81.100
Server Time: 2019-11-12 05:47:06
   

Хто на сайті?  

На сайті один гість та відсутні користувачі

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ