Науково-методичний семінар «Підготовка майбутніх учителів початкових класів до реалізації завдань Нової української школи»

23.01.19.3 23.01.19 22

23 січня 2019 року  кафедрою педагогіки та методики початкового навчання було започатковано й проведено перше засідання науково-методичного семінару «Підготовка майбутніх учителів початкових класів до реалізації завдань Нової української школи».

23.01.19 1 23.01.19.5

Відкрила роботу семінару професор І. М. Шапошнікова, яка підкреслила внесок викладацького складу кафедри у впровадження ідей Нової української школи, співпрацю з державними установами в якості експертів, членів комісій з питань відбору підручників за новими освітніми стандартами, сертифікації вчителів початкових класів та ін.

23.01.19.6 23.01.19.4

У ході роботи семінару були представлені наступні доповіді, які викликали жваву дискусію:

1. Сучасний учитель як провідник ідей Нової української школи. Закон України «Про освіту», Державний стандарт початкової освіти (доповідачі – кандидати наук, доценти Л. І. Телецька, А. П. Лозенко, Т. В. Тесленко).

2. Особисті якості та функції педагога в контексті сучасних змін в початковій освіті (На основі аналізу типових освітніх програм НУШ) (доповідачі – викладачі з методик вивчення освітніх галузей початкової школи, кандидати наук, доценти Л. І. Телецька, Т. М. Васютіна, О. М. Кондратюк, В. Ф. Чайченко, В. Є. Григоренко, І. М. Янковська, О. М. Лук’янченко).

20863
192108