Статті

День всіх святих - Хеллоуїн

Деталі

IMAG0812Викладачі англійської мови в Україні - це той міст який з'єднує дві культури: культуру англомовного світу і надзвичайну культуру та традиції українського народу.
Для більшості українців на відміну від американців та англійців, День всіх святих не має якогось особливого значення, але переддень , Хеллоуїн - прекрасна можливість доторкнутись до містичного, незвичайно провести час, а тому це свято все більше входить у календар заходів.
Історія свята почалася багато століть тому у Великобританії та північній Франції , території яких населяли кельти, але , коли християнство розповсюдилося на території Великобританії , ці древні традиції злилися з католичним святом Днем всіх святих - All Hallows Eve, який пізніше стали називати Hallowe'en( Хелоуїн). В ніч 31 жовтня діти і молодь одягаються в костюми нечистої сили щоб прогнати злих духів. Невід'ємним символом свята є голова гарбуза, яка символізує одночасно і закінчення збору урожаю і злого духа та вогонь , що відлякує його.


Студентам п'ятого курсу , групи 54 магістри та 54 ПІ, ( викладач Пуха З.Д.) 31 жовтня 2013 року на заняттях з методики викладання іноземної мови було поставлене практичне завдання розробити план уроку за раніше відпрацьованою схемою по темі: « Хеллоуїн». Слід відмітити, що випускники мають добру мовну підготовку, мовленнєві навички та уміння, а тому з відповідальністю поставились до виконання завдання: вони не тільки склали цікаві плани уроків з інтерактивними завданнями, продемонструвавши цікаві фрагменти для однокурсників, але й прикрасили коридор на 10 поверсі символами свята, які не відлякували глядачів , а навпаки, маленькі гарбузи та привиди несли позитивізм торжества добра, котре завжди має перемагати. Підготовлені уроки з інтеграцією культури англомовного світу стали цінним прикладом для студентів, адже попереду – День Подяки і створення країнознавчого уроку по темі «Хеллоїн» є цінним досвідом.


Матеріал підготували: Пуха Зоя Дмитрівна, доцент та Тутова Тетяна Броніславівна, викладач кафедри іноземних мов та методики їх викладання.

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Авторизація  

   

Всього відвідувань  

7309866
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
10726
27298
38024
6296513
375465
475810
7309866

Your IP: 46.229.168.147
Server Time: 2019-11-18 10:36:15
   

Хто на сайті?  

На сайті 274 гостей та відсутні користувачі

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ