В Інституті педагогіки та психології проведено науково-методичний семінар

DSC 0201Копия DSC 0209Копия DSC 0242

З вересня 2012 року розпочато експериментальне дослідження Всеукраїнського рівня на тему: «Дидактико-методична система розвитку дитячої творчості у межах навчально-виховного процесу дошкільного та загальноосвітнього навчального закладу» (Наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України № 843 від 27. 07. 2012 р.). Експериментальною роботою Всеукраїнського рівня охоплено 9 дошкільних та 57 загальноосвітніх закладів України. До складу експериментальних входять навчальні заклади м. Києва, Миколаєва, Івано-Франківська, Херсона, Тернополя та Миколаївської, Черкаської, Херсонської областей.
Науковий керівник експериментального дослідження Митник О.Я., доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри практичної психології Інституту педагогіки і психології Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова
Науковий консультант експериментального дослідження Бондар В.І., академік НАПН України, доктор педагогічних наук, професор, директор Інституту педагогіки і психології Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова
У 2013 – 2014 навчальному році розпочато формувальний етап дослідження
Мета формувального етапу дослідження: розробка, теоретичне обґрунтування та експериментальна перевірка ефективності психологічного, інформаційного, методичного та технологічного забезпечення становлення творчої особистості учня та розвитку особистості конкурентоздатного вчителя.

29 жовтня 2013 року у спеціалізованій школі №304 (м.Київ) за програмою експериментального дослідження було проведено науково-методичний семінар на тему: «Система завдань, спрямованих на розвиток поняттєвого, дивергентного мислення та мовлення учнів на уроках англійської мови у ЗНЗ. Методика роботи та технологічні прийоми створення».
У роботі семінару взяли участь викладачі Інституту педагогіки і психології Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова. Митник Олександр Якович, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри практичної психології ознайомив вчителів з моделями особистості конкурентоздатного фахівця та учня-діяча. Пуха Зоя Дмитрівна, доцент кафедри іноземних мов та методики викладання англійської мови, заслужений учитель України розкрила види навчально – творчої діяльності учнів на уроках англійської мови, ознайомила із видами та технологічними прийомами створення різноманітних розвивальних завдань.

20863
190748