День Європейських мов 26 вересня

Започаткований Радою Європи Європейський день мов це свято, що відзначається в країнах Європейського Союзу щорічно 26 вересня. З цієї нагоди 26 вересня 2013 року на кафедрі іноземних мов та методики їх викладання Інституту педагогіки і психології відбувся перегляд відео фільмів англійською мовою.
Студентам було запропоновано переглянути три фільми: "Only in America , " This is Britain" and " Yellowstone National Park".Гідом заочної подорожі до США стала викладач кафедри Пуха З.Д., яка мала нагоду познайомитися з англомовною країною як переможець програми « Українсько – американські премії за досягнення у викладанні». Завдяки проведенню такого заходу студенти отримали не тільки чудову можливість дізнатись про історію, традиції та культуру американців, але й поповнити мовні знання та удосконалити мовленнєві навички. Є впевненість, що такі заходи сприятимуть удосконаленню соціокультурних умінь та навичок студентів, створюватимуть фундамент для формування толерантних міжкультурних стосунків оскільки це - шлях до взаєморозуміння між народами та державами.

Матеріал підготувала: Тутова Тетяна Броніславівна, викладач кафедри іноземних мов та методики їх викладання.

clip image002

32008

Your IP: 46.229.168.147
Server Time: 2019-11-18 04:17:33