Всеукраїнський день дошкілля на факультеті педагогіки і психології

Деталі

27.09.19 Всеукр.день дошк на ФПП 1

    27 вересня студенти та викладачі спеціальності «Дошкільна освіта» провідного педагогічного ЗВО України відсвяткували Всеукраїнський день дошкілля!

27.09.19 Всеукр.день дошк на ФПП 3

  Урочистості з нагоди професійного свята відбулися на славу! Студенти підготували для улюблених наставників чудовий концерт з піснями, відео, привітаннями, сюрпризними моментами, таночками тощо. Справжні творчі майстрині – студентки дошкілля, довели, що вміють усе: бути чемними учнями та майстерними акторами, героями казок, ведучими та просто добрими й чуйними людьми. ВІВАТ, студентству дошкільної освіти! Нехай ВАМ щастить в усіх світлих починаннях!

27.09.19 Всеукр.день дошк на ФПП 2

   В унісон відкритості й щирості студентів-дошкільників звучали привітання керманичів Факультету педагогіки і психології – в.о. декана факультету Матвієнко Олени Валеріївни та заступника декана з виховної роботи Тітяєва Володимира Миколайовича, які зичили своїм майбутнім колегам творчого натхнення й завзятості у роботі з найменшими громадянами нашої держави – дошкільнятами.

27.09.19 Всеукр.день дошк на ФПП 8 27.09.19 Всеукр.день дошк на ФПП 7

    Надихаючими були слова завідувача кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти та дитячої творчості Цвєткової Ганни Георгіївни, яка висловила подяку всім студентам за творче ставлення до навчання та культурно масової роботи, й нагородила кращих з кращих магістрантів подяками від імені керівництва факультету – Карпець Олену, Ткачук Тетяну, Андреєву Анастасію, Саєнко Юлію, Томчук Альону та Кесорецьких Тетяну.

27.09.19 Всеукр.день дошк на ФПП 5 27.09.19 Всеукр.день дошк на ФПП 6

    Особливої подяки цього року заслуговує представник студентського парламенту – студентка 2-го курсу Вікторія Кузьмишина, яка доклала купу зусиль для організації такого феєричного свята дошкільників. Так тримати й надалі!

27.09.19 Всеукр.день дошк на ФПП 4
    ВІТАЄМО ДОШКІЛЛЯ УКРАЇНИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!!! УСМІШОК ВАМ, РАДОСТІ, МИРУ ТА ЗЛАГОДИ, ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

27.09.19 Всеукр.день дошк на ФПП 9

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Авторизація  

   

Всього відвідувань  

8430652
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
4079
14948
19027
7526301
427154
449389
8430652

Your IP: 85.223.136.2
Server Time: 2020-01-27 08:14:19
   

Хто на сайті?  

На сайті 116 гостей та відсутні користувачі

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ