Свято дошкілля у Київському палаці дітей та юнацтва

Свято дошк.КПДЮ 27.0919 1   У Київському палаці дітей та юнацтва у святкуванні Всеукраїнського дня дошкілля (27.09.2019) взяла участь кафедра педагогіки і психології дошкільної освіти та дитячої творчості НПУ імені М.П.Драгоманова, яку очолює доктор педагогічних наук, професор Ганна Цвєткова. Головним пріоритетом діяльності кафедри є професійний розвиток педагога в світлі євроінтеграційних процесів, що знайшло відображення у змісті заходів Свята, до яких долучились кандидати педагогічних наук, доценти Раїса Шулигіна і Софія Довбня.

Викладачі взяли участь у засіданні круглого столу «Виклики сьогодення: необхідність інноваційних змін у фаховій підготовці та перепідготовці вихователя закладу дошкільної освіти»; виставках; майстер-класах та ознайомились з авторськими роботами дошкільних педагогів Донецької та Миколаївської областей нашої країни.

Свято дошк.КПДЮ 27.0919 3

Толерантна дискусія про нагальні потреби дошкільної освіти, корисна і важлива інформація для педагогічних працівників була презентована фахівцями-практиками, науковцями, зокрема доктором педагогічних наук, професором Наталією Гавриш, кандидатом педагогічних наук, професором, головним спеціалістом МОН України Ольгою Богініч.

Свято дошк.КПДЮ 27.0919 5 Свято дошк.КПДЮ 27.0919 2

«Родзинкою» свята стали привітання Міністерки освіти і науки України Ганни Новосад, депутатів Верховної Ради України, уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби, освітнього омбудсмена Сергія Горбачова та інших.
    У душі й думках кожного учасника Свята залишилась надія на краще майбутнє дошкільної освіти!

Свято дошк.КПДЮ 27.0919 1

Свято дошк.КПДЮ 27.0919 4