МІЖНАРОДНИЙ ПРОЕКТ УКРАЇНИ ТА НОРВЕГІЇ (травень 2019)

ПН Норв Травень 2019 1
    З 20 по 23 травня 2019 року відбувся тренінг (другий модуль) в рамках міжнародного проекту «Розвиток культури демократії в педагогічній освіті в Україні, Норвегії та Палестині» в м. Ірпінь Київської області.
     Ініціаторами та організаторами міжнародного проекту від нашого факультету стали: проф. Ірина Миколаївна Шапошнікова, доц. Колесник Лариса Володимирівна, доц. Людмила Іванівна Телецька, доц. Оксана Миколаївна  Затворнюк.
ПН Норв Травень 2019 5 ПН Норв Травень 2019 2
     У рамках проекту від імені факультету педагогіки та психології Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова було запрошено до співпраці 50 викладачів з вищих педагогічних закладів освіти Вінниці, Івано-Франківська, Чернігова, Слав`янська, які забезпечують підготовку майбутнього вчителя початкової школи. Впродовж п`яти місяців роботи викладачами, що беруть учать у стажуванні, було розроблено та апробовано вправи та практичні заняття для студентів спеціальності «Початкова освіта» на демократичних засадах, а також розроблено експерементальну навчальну програму «Методика викладання "Я досліджую світ"».
     За час роботи проекту було проведено аналіз норвезьких навчальних програм «Права людини», «Навчання правам людини та культурному розмаїттю», «Англійська мова як мова міжнародного спілкування».
ПН Норв Травень 2019 4
   Насичена робота міжнародного тренінгу відбувалась за секціями:
•впровадження демократії в процес викладання природничих дисциплін;
•впровадження демократії в процес викладання математичних дисциплін;
•впровадження демократії в процес викладання суспільних дисциплін.
•впровадження демократії в комунікації в освітньому просторі.
ПН Норв Травень 2019 3

12092