ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ

Вінниця 23.04.19    Вітаємо студентку 4 курсу спеціальності «Початкова освіта» Тимошенко Анну, яка посіла 2-ге місце у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Початкова освіта», представивши роботу «Зміст, форми організації, методи формування наскрізних умінь в учнів початкової школи у процесі проектної діяльності» (науковий керівник: к.п.н., доцент Васютіна Тетяна Миколаївна ).
    Конкурс проходив 23 квітня 2019 року на базі Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

Наукова робота була виконана на кафедрі педагогіки і методики початкового навчання. Крім того, викладачі кафедри та студенти 4 курсу підготували ще дві наукові роботи і стали переможцями І туру, а саме: Геращенко Олена «Навчання молодших школярів розв'язування складених сюжетних задач засобами проектної роботи на уроках математики» (наук. керівник: к.п.н., доцент Кондратюк Олена Михайлівна) та Суюндукова Юлія «Формування ціннісних орієнтацій учнів 1-го класу у процесі вивчення інтегрованого курсу «Я досліджую світ» (наук. керівник: к.п.н., доцент Васютіна Тетяна Миколаївна).

Вінниця 23.04.19 1Вінниця 23.04.19 2      Пишаємось вами! Бажаємо подальших перемог!

Your IP: 46.229.168.143
Server Time: 2019-11-18 04:02:31