Тиждень студентської науки на факультеті педагогіки і психології (2019)

НТТСМ 2019 3 НТТСМ 2019 1 НТТСМ 2019 2

16 квітня 2019 р. об 11:00 на факультеті педагогіки і психології в рамках «Тижня студентської науки» відбулося пленарне засідання звітно-наукової студентської конференції "Освіта і наука  2019".

НТТСМ 2019 9 НТТСМ 2019 8

На засіданні було представлено кращі наукові доробки молодих науковців з усіх спеціальностей нашого факультету. Прозвучали доповіді таких студентів:

1. Бабичева Галина Сергіївна – студентка 3 курсу спеціальність «Практична психологія». Тема доповіді:  «Вплив темпераменту на навчальну успішність молодшого школяра». Науковий керівник – докт. психол. наук, професор Приходько Юлія Олексіївна.
  2. Васильєв Адам Дмитрович – студент 3 курсу спеціальності «Практична психологія». Тема доповіді: «Психологічний механізм формування звички в контексті вольових зусиль». Науковий керівник – канд. психолог. наук, ст. викладач Петрова Алла Сергіївна.
  3. Смик Мирослава Валентинівна – студентка 4 курсу спеціальності «Початкова освіта». Тема доповіді: «Інтерактивні методи навчання як засіб розвитку образного зв’язного мовлення молодших школярів».  Науковий керівник – канд.пед.наук, професор Каніщенко Антоніна Пантелеймонівна.
  4. Луцук Мирослава Вадимівна – студентка 4 курсу спеціальності «Початкова освіта». Тема доповіді: «Вплив фразеологізмів на розвиток пізнавального інтересу до українського слова». Науковий керівник – канд.пед.наук, професор Каніщенко Антоніна Пантелеймонівна.
  5. Коваль Юлія Олександрівна – студентка 4 курс спеціальності «Дошкільна освіта». Тема доповіді: «Освітньо-розвивальний потенціал LEGO-технології у розвитку пізнавальної активності дітей старшого дошкільного віку». Науковий керівник – старший викладач Волощенко Наталія Олександрівна.
  6. Керусова Оксана Вікторівна – студентка 3 курсу спеціальності «Валеологія». Тема доповіді: «Особливості психологічного стану жінок, хворих на рак молочної залози». Науковий керівник – канд. біол. наук, доцент Кузьменко Олександр Петрович.
  7. Войтюк  Ірина Володимирівна  магістр 1 курсу спеціальності «Дошкільна освіта». Тема доповіді: «Формування основ природничо-екологічної культури дітей середнього дошкільного віку засобами авторської казки» Науковий керівник – докт. пед.наук, професор Цвєткова Ганна Георгіївна.
  8. Гориславець Анастасія Володимирівна  – магістр 1 курсу спеціальності «Образотворче мистецтво». Тема доповіді: «Проектування авторського навчального курсу «Портретний живопис» для майбутніх художників». Науковий керівник – докт.пед.наук, професор Шевнюк Олена Леонідівна.
  9. Нерух Тетяна Олександрівна – студентка 4 курсу спеціальності «Початкова освіта». Тема доповіді: «Реалізація методичного принципу комунікативності при навчанні граматичного матеріалу на  уроці іноземної мови в початковій школі». Науковий керівник – канд. пед. наук, доцент Бернацька Олена Володимирівна.
НТТСМ 2019 4 НТТСМ 2019 7
НТТСМ 2019 5 НТТСМ 2019 6

З 16 по 19 квітня працюватимуть секції на всіх кафедрах факультету.

Your IP: 213.169.81.100
Server Time: 2019-11-18 11:06:22