Звітна конференція з виробничої практики студентів спеціальності «Дошкільна освіта»

ДО Звіт практика 11.03.2019  2 ДО Звіт практика 11.03.2019  3 ДО Звіт практика 11.03.2019  1

11 березня 2019 року відбулася звітна конференція з виробничої практики в групах раннього віку студентів ІІІ і І (скорочений термін навчання) курсів спеціальності 012 «Дошкільна освіта», що тривала 4 тижні (11.02.2019 р. – 10.03.2019 р.).

Метою практики було формування в студентів умінь і навичок, необхідних для організації освітньо-розвивального середовища дітей раннього віку, виховання відповідального ставлення до професійної діяльності, потреби поглиблювати власні знання та творчо застосовувати їх на практиці. Для проходження практики було обрано 9 закладів дошкільної освіти м. Києва: №450, №234, №463, №613, №263, №686, №660, №321, №436.
   Звітна конференція проходила в формі виступів студентів із презентаціями про особливості роботи з дітьми раннього віку, з якими вони ознайомилися під час практики, самостійно проведені з дітьми заняття, режимні процеси, свята й розваги. Студенти зазначали, що завдяки високо професійним, методично обізнаним і творчим вихователям вони навчилися добирати найбільш ефективні до змісту форми, методи і засоби педагогічного впливу на дітей раннього віку, самостійно проводити з ними освітню роботу, взаємодіяти з батьками вихованців. Вони ділилися загальними враженнями від виконання обов'язків вихователя в групах дітей раннього віку, висловлювали вдячність своїм наставникам від баз практики та від університету.
    Присутні на звітній конференції методисти від фахових кафедр Волощенко Н. О., Ястремська Н. В., Гальченко В. М., Поліщук К. М., Грузинська І. М., Корень А. М., Пєчка Л. Є., Жукова Г. В. у своїх виступах відзначали високий рівень методичної підготовки студентів, їх зацікавленість своєю майбутньою професією, творчий підхід до виконання завдань практики, який студенти продемонстрували під час її проходження.

Your IP: 176.9.17.6
Server Time: 2019-11-18 03:32:22