Методичний семінар «Сучасні підходи до організації фізкультурно-оздоровчої роботи в закладі дошкільної освіти»

Деталі
ЗДО Дивограй 29.11.18 1 Дивограй 29.11.18 2 Дивограй 29.11.18 3

    29 листопада 2018 року в закладі дошкільної освіти №33 Святошинського району м. Києва відбувся методичний семінар «Сучасні підходи до організації фізкультурно-оздоровчої роботи в закладі дошкільної освіти» для слухачів курсів підвищення кваліфікації Навчально-наукового інституту неперервної освіти Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова. Семінар організувала й провела старший викладач кафедри методик та технологій дошкільної освіти факультету педагогіки і психології Пєчка Лариса Євгенівна.

    У методичному семінарі взяли участь директор Навчально-наукового інституту неперервної освіти Сергієнко В. П, викладачі кафедри методик та технологій дошкільної освіти факультету педагогіки і психології.

Дивограй 29.11.18 4 Дивограй 29.11.18 5 Дивограй 29.11.18 6

   Колектив закладу дошкільної освіти № 33 гостинно зустрів учасників заходу. З теплими словами привітання до всіх присутніх звернулась Зражевська Л. В., головний фахівець з питань дошкільної освіти Управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації. Любов Василівна підтримала наступність у роботі науковців НПУ імені М. П. Драгоманова і педагогів-дошкільників. Вона звернула увагу на те, що ЗДО № 33 «Дивограй» у травні 2018 року посів I місце серед закладів дошкільної освіти загального розвитку в II (міському) етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в дошкільних закладах. Директор «Дивограю» Паливода Ганна Володимирівна зазначила, що пріоритетним напрямом освітньої роботи закладу є фізкультурно-оздоровчий. Колектив багато уваги приділяє створенню здоров'язбережувального середовища та формуванню валеологічного світогляду й мотивації до здорового способу життя, культури здоров'я особистості дітей дошкільного віку.
  Директор Навчально-наукового інституту неперервної освіти Сергієнко В. П. підтримав започаткування співпраці між закладами освіти. Володимир Петрович розповів про традиції університету, поділився майбутніми планами щодо подальшої взаємодії інституту та ЗДО.

Дивограй 29.11.18 7 Дивограй 29.11.18 8

  Пєчка Лариса Євгенівна, старший викладач кафедри методик та технологій дошкільної освіти факультету педагогіки і психології НПУ імені М.П. Драгоманова, наголосила на тому, що формування, збереження і зміцнення здоров'я маленьких громадян України – одна з актуальних проблем нашого суспільства. Батьків і педагогів передусім хвилює питання, як зміцнити здоров'я дітей. Потік різноманітної інформації та практичних порад надто великий і часто неефективний, оскільки, крім думок, потрібні реальні дії, щоденна кропітка праця батьків, вихователів і дітей, спрямована на зміцнення здоров'я. У закладі дошкільної освіти №33 створені сприятливі умови для особистісного становлення дітей, розвитку ціннісного ставлення до здоров'я.
  Особливою родзинкою заходу було спільне виконання колективом закладу власних авторських пісень, а також сучасного ритмічного танцю під керівництвом музичного керівника Козак Наталії Олександрівни.
   У рамках роботи семінару інструктор з фізичного виховання Данілович-Курочкіна Вікторія Анатоліївна провела для всіх присутніх цікавий майстер-клас, на якому продемонструвала нетрадиційні інноваційні методи оздоровлення дошкільників.
  Психолог закладу Корнелюк Тетяна Олексіївна також продемонструвала в інтерактивній формі цікаві методи й прийоми щодо оздоровлення дітей.
Левінець Н. В., доцент кафедри методик та технологій дошкільної освіти факультету педагогіки і психології, активно долучилась до роботи семінару.          Наталія Валентинівна провела майстер-клас «Технологія вимірювання енергопотенціалу особистості». Протягом семінару Левінець Н. В. енергійно виконувала всі практичні завдання, що пропонували фахівці, давала корисні рекомендації й поради щодо формування і зміцнення здоров'я дошкільників.
  Всі учасники заходу отримали позитивний заряд бадьорості, багато вражень, теоретичних і практичних знань щодо впровадження інноваційних форм роботи для збереження здоров'я дітей. Захід закінчився спільною танцювальною композицією.

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Авторизація  

   

Всього відвідувань  

7302449
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
3309
27298
30607
6296513
368048
475810
7302449

Your IP: 66.249.64.32
Server Time: 2019-11-18 03:17:20
   

Хто на сайті?  

На сайті один гість та відсутні користувачі

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ