Оголошується конкурсний відбір кандидатур для проходження педагогічної практики в початковій школі Норвегії

Деталі
Норвегія
У В А Г А ! ! !
Студенти 4 курсу спеціальності «Початкова освіта»!
     У межах роботи над спільним проектом «Розвиток культури демократії в педагогічній освіті» Університету Південно-Східної Норвегії, Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова та ДВНЗ  «Донбаський державний педагогічний університет» оголошується конкурсний відбір кандидатур для проходження педагогічної практики впродовж квітня 2019  року в початковій школі Норвегії (1–7 класи). 
 
Критерії відбору аплікантів

* високий рівень академічних досягнень;

* володіння англійською мовоюна високому рівні (В2-С1);

* вік понад 18 років;

* наявність біометричного паспорта.

Процедура відбору

До 1 грудня 2018 р. триває прийом заявок, які подаються в електронній формі на адресу кафедри педагогіки і методики початкового навчання факультету педагогіки та психології (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ) за такою формою:

 

ПІП

Вік

Рейтинговий бал останньої сесії

Наявність біометричного паспорта

Рівень знань англійської мови (документ, при начвності)

Мотиваційний лист (англ. мовою)

           

З 3 до 7 грудня на кафедрі педагогіки і методики початкового навчання відбуватимуться співбесіди з  кандидатами, після чого буде відібрано три особи для подальшої співбесіди з норвезькими кураторами проекту. До 15 грудня буде визначено одного студента для проходження педагогічної практики в Норвегії.

Під час проходження практики необхідно підготувати пакет документів і після завершення її подати пакет для оцінювання на кафедру педагогіки і методики початкового навчання. За високого рівня наданих документів практикант отримає сертифікат про проходження міжнародного педагогічного стажування, що надалі буде врахований під час конкурсного відбору до магістратури факультету педагогіки та психології Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова.

За результатами практики також слід провести звітний захід «Презентація досвіду» для студентів факультету педагогіки та психології Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова.

Довідки за телефоном +380936778697 (Колесник Лариса Володимирівна).

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Авторизація  

   

Всього відвідувань  

7126509
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
6228
20863
47860
6160625
192108
475810
7126509

Your IP: 46.229.168.137
Server Time: 2019-11-12 06:32:25
   

Хто на сайті?  

На сайті 238 гостей та відсутні користувачі

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ