Списки на додаткове поселення у гуртожитки (2018)

Деталі
Перегляди: 610

гутрожитки Додаткове  поселення  у  гуртожитки  розпочнеться  у п'ятницю 31 серпня 2018 р.   об 11.00!

Списки на додаткове поселення студентів факультету педагогіки і психології ...

 

 

СПИСКИ
на додаткове поселення у гуртожитки
студентів нового набору факультету педагогіки і психології

Гуртожиток №3 

1. Берків Іванна Володимирівна
2. Білицька Надія Вікторівна
3. Бунар Олександра Анатоліївна
4. Василенко Катерина Олександрівна
5. Воробей Юрій Олександрович
6. Геюк Сергій Сергійович
7. Колбаско Лінда Вікторівна
8. Корець Іванна Миколаївна
9. Кравченко Діана Миколаївна
10. Кучеренко Анастасія Сергіївна
11. Лугина Алла Володимирівна
12. Сливканич Яна Ігнатівна
13. Степанська Юлія В'ячеславівна
14. Стецюк Ярослав Іванович
15. Тутит Олександр Володимирович
16. Шпак Анжеліка Євгеніївна
17. Ямкова Тетяна Валеріївна

 

Гуртожиток №8 

1. Безугла Аліна Григорівна
2. Берьозкіна Анастасія Альбертівна
3. Бурлак Тетяна Сергіївна
4. Голінська Тетяна Володимирівна
5. Денисюк Альона Романівна
6. Древай Катерина Іванівна
7. Кравець Людмила Олегівна
8. Лавриненко Дарина Сергіївна
9. Лазарчук Оксана Вікторівна
10. Микитенко Анастасія Миколаївна
11. Небончук Михаліна Романівна
12. Хоменко Анна Сергіївна
13. Шарига Анна Олегівна
14. Шевченко Марина Сергіївна

 

СПИСКИ
на додаткове поселення у гуртожитки
студентів 2-4 та 6 курсів факультету педагогіки і психології

Гуртижиток №8

1. Гайдук Надія Іванівна
2. Коваленко Тамара Андріївна
3. Кондратюк Руслана Анатоліївна
4. Кононенко Оксана Анатоліївна
5. Нечипорук Наталія Валентинівна
6. Пацина Анна Романівна
7. Прохоренко Юлія Леонідівна
8. Прядко Каріна Миколаївна
9. Стеба Владислав Олегович
10. Тарасенко Тетяна Леонідівна
11. Труханова Євгенія Ігорівна
12. Чижова Анна Андріївна
13. Якимович Даніїл Володимирович

 

Гуртожиток №3

1. Бардаш Анжела Олегівна
2. Вождаєнко Юлія Леонідівна
3. Герасименко Оксана Володимирівна
4. Гладишенко Ганна Юріївна
5. Гопко Марина Юріївна
6. Гузь Яна Володимирівна
7. Дегтяр Дарина Ігорівна
8. Долі Анна Сергіївна
9. Загороднюк Віра Олександрівна
10. Загребельна Вікторія Олегівна
11. Зиблий Ігор Леонідович
12. Кондрич Наталія Михайлівна
13. Кривець Тетяна Володимирівна
14. Кривонос Вадим Миколайович
15. Кульбаба Наталія Анатоліївна
16. Микитенко Анастасія Миколаївна
17. Паладюк Єлизавета Олександрівна
18. Примаченко Ольга Сергіївна
19. Романюк Марина Вікторівна
20. Руденко Аліна Андріївна
21. Скидан Юлія Михайлівна
22. Стряпан Роман Олегович
23. Ступак Катерина Анатоліївна
24. Ступка Владислав Юрійович
25. Титоренко Валентина Сергіївна
26. Тичонова Оксана Олегівна
27. Черняк Дарія Романівна
28. Юрченко Олена Юріївна
29. Якимович Вікторія Миколаївна
30. Якимович Даніїл Володимирович
31. Янчин Вікторія Владиславівна

     Студенти, які мають право на поселення, але не потрапили до списків, будуть поселятися на наступному тижні.