Вітаємо з успішним захистом випускників магістратури

Магістратура Випуск   12.02.18 та 13.02.18 відбулися Державні екзамени випускників магістратури другого курсу денної форми навчання, спеціальності «Дошкільна освіта». Вітаємо студентів із успішним захистом та бажаємо їм нових звершень і досягнень на професійній ниві!

Магістри на фініші!!!

Маг ДО лютий 2018 1 Маг ДО лютий 2018 2 Маг ДО лютий 2018

Так непомітно та цікаво промайнули 1.6 років навчання!!! 12.02.18 та 13.02.18 відбулися Державні екзамени випускників магістратури другого курсу денної форми навчання, спеціальності «Дошкільна освіта». Головою комісії було запрошено доктора педагогічних наук, проф., зав. кафедрою практичної психології ДВНЗ ДДПУ - Панасенко Е.А. До складу екзаменаційної комісії увійшли Цвєткова Г.Г. – доктор пед. наук, зав. кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти та дитячої творчості, Луценко І.О. – доктор пед. наук, зав. кафедри методик та технологій дошкільної освіти, Довбня С.О. – кандидат пед. наук, доцент кафедри педагогіки та психології дошкільної освіти та дитячої творчості, Акініна Н.Л. – кандидат пед. наук, доцент кафедри педагогіки і психології вищої школи. Технічним секретарем екзаменаційної комісії працювала Андрущенко Н.В. – старший викладач кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти та дитячої творчості.

Маг ДО лютий 2018 8 Маг ДО лютий 2018 5 Маг ДО лютий 2018 6

Студенти продемонстрували гідний рівень володіння теоретичним та практичним матеріалом з даної спеціальності. А 19.02.18 та 20.02.18 відбувся захист магістерських робіт.
   Студенти-випускники представили перед екзаменаційною комісією результати своїх досліджень та успішно захистили магістерські роботи. Усім їм присвоєно освітній ступінь магістра за відповідними спеціальностями. До захисту було представлено 28 магістерських робіт, тематика магістерських робіт була цікавою та різноманітною. 6 студентів отримали червоний диплом.

Маг ДО лютий 2018 7 Маг ДО лютий 2018 3 Маг ДО лютий 2018 4

20863
191364

Your IP: 213.169.81.100