Події

Увага ДистанційнеНа виконання розпорядження ректора НПУ імені М.П.Драгоманова академіка В.П.Андрущенка №4 від 03 лютого 2020р. кафедрою образотворчого мистецтва факультету педагогіки і психолоігї організовано студентам громадянства  Китайської Народної Республіки освітній процес із використанням технологій дистаційного навчання за всіма навчальними дисциплінами весняного семестру освітньої програми. Інформація та методичні матеріали надіслано каналом Telegram і також розташовано на порталі електронного навчання Moodle за посиланням: https://moodle.npu.edu.ua/course/index.php?categoryid=120

LEGO 1

  20 лютого 2020 року відбувся тренінг «Діяльнісний підхід у ЗВО» з підготовки викладацького складу кафедри педагогіки і методики початкового навчання до реалізації концепцій Нової української школи з використання ігрових та діяльнісних методів навчання.

mozabook 01 mozabook 1

Із 17 лютого 2020 року на Факультеті педагогіки і психології за сприяння декана професора Тараса Олефіренка й завідувачки кафедри педагогіки та методики початкового навчання професорки Ірини Шапошнікової стартував перший етап тримодульного очно-дистанційного курсу підвищення кваліфікації викладачів за темою: «Можливості програмного засобу MOZABOOK для підвищення ефективності процесу підготовки майбутніх учителів». Він складається з дистанційної частини та двох очних тренінгів, які будуть проходити на базі факультету.

День рідної мовиСьогодні 21 лютого світова спільнота відзначає Міжнародний день рідної мови.

За даними ЮНЕСКО  у світі існує близько 6000 мов і 43% з них знаходяться під загрозою зникнення. Фахівці стверджують, що це трапляється тоді, коли більше 30% носіїв мови перестають вживати та вивчати її з тієї чи іншої причини. Лише в Європі небезпека загрожує 30 мовам, а 13 із них перебувають на межі зникнення.

Небесна сотня 7   Факультет педагогіки і психології взяв участь в урочистому вшануванні пам’яти Героїв Небесної сотні, загиблих під час протистоянь в Україні 18–21 лютого 2014 року. 

   Покладання квітів до пам’ятного знаку на честь загиблих героїв Майдану відбулося 20 лютого 2019 року на вулиці Тургенівській, напроти факультету мистецтв НПУ імені М. П. Драгоманова.

Дочірні категорії

66 років відділяє нас від тих травневих днів, коли відлунали останні залпи найстрашнішої і найкровопролитнішої в історії людства війни. Але безсмертний подвиг переможців, які відстояли свободу і незалежність своєї Вітчизни, очистили рідну землю від чужоземної навали, принесли свободу народам поневоленої Європи, світу не підвладний часу. У цей славний день ми повертаємося до незабутньої весни 45-го, згадуємо тих, хто у жорстокій битві виборов нашу перемогу. Так розпорядився довгий і кривавий календар війни, але навіть коли б ця війна завершилася віншу пору року, Перемога все одно означала б відродження, оновлення, повернення до життя — те, що несе світові весна.

   

Авторизація  

   

Хто на сайті?  

На сайті 417 гостей та користувачі відсутні

   
© ALLROUNDER