Ви тут:   Головна Кращі студенти Надія Костюкевич

Надія Костюкевич


Костюкевич Надія Володимирівни, 1988 року народження. студентка - магістрантка інституту педагогіки та психології. НПУ ім. М.П. Драгоманова (спеціальність: «викладач педагогіки, вчитель початкових класів та іноземної мови»)

Костюкевич Н.В. є студенткою – магістранткою інституту педагогіки та психології НПУ ім. М.П. Драгоманова. Під час навчання в університеті виявила себе старанною, сумлінною студенткою,яка постійно підвищує свій професійний рівень.Вступивши іще на перший курс на контрактну форму навчання,завдяки наполегливості та навчанню,була переведена на  навчання  за держзамовленням. Староста групи та староста потоку.Костюкевич Н.В.член вченої ради інституту,студентської ради та наукового гуртка,голова навчальної діяльності студентів інституту. Двічі лауреат стипендії ім.Я.Чепіги. Нагороджена медалями «За значний внесок у розвиток студентського самоврядування» інституту та «За розбудову студентського самоврядування» гуртожитку,в якому вона  голова студради. В даний момент працює над науковою темою «Психолого-педагогічна готовність майбутнього вчителя початкової школи до використання методу проектів», яка є актуальною на сучасному рівні розвитку освіти, і знайшла своє відображення в магістерській роботі студентки. Ця тема близька їй,тому що Надія  Володимирівна працює вчителем першого класу в СЗШ 258. Вона завжди проявляє інтерес до різних наукових галузей, особливо педагогіки,тому під час роботи вона проявляє себе  як талановитий, здібний молодий фахівець своєї справи, приймає активну участь у навчально-виховному процесі школи. Організовує та проводить виховні заходи, класні години, екскурсії з учнями. Вміло використовує здобуті знання і вміння з педагогіки  на власній практиці.

Костюкевич Н.В.зарекомендувала себе як хороший організатор, комунікабельна, чуйна людина,  яка із задоволенням допомагає іншим студентам у навчанні. відповідально ставиться до виконання своїх обов'язків, ретельно і своєчасно виконує доручення, креативно підходить до вирішення справ. Уміє триматися в колективі, підкоряється його вимогам. Критично ставиться до власних вчинків, до поведінки товаришів відверто про це говорить.

Випускниця вимоглива до себе, користується повагою серед студентів та викладачів інституту педагогіки та психології.

alt

З групою під час прогулянки.

alt

Перший раз - у перший клас.

alt

Любі дітки. 

alt

З викладачами інституту.

alt

Завжди в порозумінні з керівництвом.

alt

Кращі магістри не тільки розумні...