About  

   

Articles

Подорож до казкової країни Новорічної іграшки!

Details

IMG 1763Нещодавно студенти І курсу спеціальності «Дошкільна освіта» разом з викладачем Шулигіною Р.А. відвідали фабрику ялинкових прикрас у м. Клавдієво, яка є єдиною в Україні.
Цікаво було дізнатись, що унікальність її в тому, що всі іграшки виробляються вручну, за технологією, яка застосовувалась 50 та 100 років тому.
Студенти пізнали таємницю народження ялинкових кульок: як вони видуваються і набувають своїх форм, що тільки один майстер на підприємстві може видути кулю в 120 мм, а всього за зміну можна виготовити до 200 куль.


Під час екскурсії до музею була продемонстрована унікальна колекція «Санта Ермітаж» – ексклюзивна серія репродукцій кращих світових художників на скляних ялинкових кулях. Картини Х. Рембрандта, М. Реріха, І. Айвазовського, С. Далі, А. Куїнджи, І. Шишкіна, К. Моне і не тільки. А те, що продукція фабрики експортується до Німеччини, Швейцарії, Австрії, Франції, Италії, Литви, Латвії, США, Грузії говорить про її якість.
Неперевершені емоції можна було отримати під час майстер класу, який дав змогу спробувати кожному доторкнутися до магії створення ялинкової іграшки і відчути себе чарівником. Говорять, що ялинкові іграшки, розписані своїми руками, несуть багато позитивних емоцій, адже кожна з них ховає у собі якусь магію і загадковість.
Неперевершені емоції, позитивний настрій, причетність до мистецтва художнього розпису та естетична насолода збережеться у наших душах на весь наступний Новий Рік!    З Новим, 2017 роком!

IMG 1729

IMG 1736

IMG 1741

IMG 1749

IMG 1753

IMG 1755

IMG 1766

IMG 1769

IMG 1770

IMG 1774 1

IMG 1775 1

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ