About  

   

Articles

Кондратюк О.М.

Details

                                       Кондратюк Олена Михайлівна                    PB184293
                                            кандидат педагогічних наук

                                                           Біографія
 У 1989 році закінчила Харківський державний педагогічний інститут за спеціальністю "Педагогіка і методика початкового навчання". У 1990 році закінчила курси підвищення кваліфікації вчителів та методистів у Центрі Розвивального навчання м. Харків (керівник к.психол.н. Рєпкін В.В.), отримала посвідчення спеціаліста системи розвивального навчання. Працювала вчителем початкових класів за системою розвивального навчання у 1989-2002 рр. З 1996 року викладач курсу «Методики навчання математики» в Центрі психології та методики розвивального навчання» (керівник д.психол.н., проф. О.К. Дусавицький). З 2000 року член правління, з 2010 року заступник голови правління Всеукраїнської Асоціації „Розвивальне навчання".
 У 2002-2010 роках працювала заступником головного редактора газети «Початкова освіта видавництва «Шкільний світ».
  З 2011 року – доцент кафедри педагогіки і методики початкового навчання факультету педагогіки і психології НПУ ім. М.П.Драгоманова з обов'язками керівника виробничої педагогічної практики студентів спеціальності «Початкова освіта» (денне відділення).

                                                                     Науково-професійна діяльність
 У 2009 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Дидактичні умови організації навчального діалогу учнів 6-8–річного віку» за спеціальністю 13.00.09 – теорія навчання.
 Загальний педагогічний стаж роботи – 18 років.
Розробила та удосконалила програми навчальних дисциплін для бакалаврів: «Математика», «Методика навчання освітньої галузі «Математика».
Для спеціалістів (кафедра освіти дорослих) «Математика», «Методика та технології навчання освітньої галузі «Математика».
 Автор близько 40 наукових та навчально-методичних публікацій.

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ