You are here:   Home Події

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас до участі у роботі Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Актуальні проблеми психології розвитку особистості»яка відбудеться 14-15 травня 2020 року.

 Основні напрями роботи конференції:

  1. Особистість у сучасному вимірі: теорія і практика.
  2. Психологічні і педагогічні проблеми розвитку особистості в умовах Нової української школи.
  3. Інноваційні технології у підготовці фахівців гуманітарного профілю до роботи з дітьми та молоддю.
  4. Психологічна служба в умовах трансформаційних змін.
  5. Вплив медійних ресурсів на якість особистісної взаємодії.
  6. Психологічна безпека особистості.
  7. Техніки роботи психолога з сім’ями.

До участі в конференції запрошуються: науково-педагогічні працівники та наукові співробітники, викладачі, аспіранти, докторанти, здобувачі наукових ступенів, практичні психологи, вчителі, вихователі, студенти.

Інформаційний лист (завантажити)

Шановне студентство!

Факультет педагогіки і психології Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова запрошує студентів педагогічних спеціальностей коледжів, університетів до участі у роботі VII Всеукраїнської науково-практичної студентської інтернет-конференції «Науковий простір студента: пошуки і знахідки», яка відбудеться  12 травня 2020 року, м. Київ.

Метою конференції є обговорення та пошук рішень актуальних проблем сучасної педагогічної та психологічної науки.

Чекаємо на Вас!

Інформаційний лист (завантажити)

06 квітня 2020 року об 11.00 відбудеться настановча конференція  з практики для студентів 4 курсу (практика зі спеціалізації) та студентів 2 курсу (виробнича практика) спеціальності "Дошкільна освіта" денної форми навчання в дистанційній формі на платформі GoogleClassroom.

Код доступу: h76j3cw

 

Декан Тарас Олефіренко разом із колективом Факультету педагогіки і психології вітає студентку Тетяну Золотаренко та її наукового керівника Тетяну Васютіну з перемогою у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

 

Page 1 of 47