Ви тут:   Головна Події Співпраця факультету із Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді (НЕНЦ)

Співпраця факультету із Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді (НЕНЦ)

12 березня 2020 року декан Факультету педагогіки і психології професор Тарас Олефіренко спільно із завідувачем кафедри медико-біологічних та валеологічних основ охорони життя і здоров’я професором Станіславом Страшком провели робочу зустріч із директором Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України академіком Володимиром Вербицьким.

 

nenc 2

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України (далі НЕНЦ) є провідною установою в галузі позашкільної біологічної, екологічної, аграрної освіти учнівської молоді.

nenc 1

НЕНЦ координує роботу 120 профільних позашкільних навчальних закладів (станцій юних натуралістів, еколого-натуралістичних центрів), 5 філій, 3 дитячих ботанічних сади, а також роботу профільних відділень палаців та будинків творчості дітей та юнацтва, дитячі ботанічні сади, понад 6,8 тис. творчих учнівських об’єднань за 69 профілями, які працюють на базі обласних, районних та міських еколого-натуралістичних центрів (станцій юних натуралістів), охоплення дітей та учнівської молоді складає понад 108,3 тис. осіб на рік. Заклад співпрацює з профільними науковими установами, за допомогою міжнародних конкурсів та програм інтегрується в світовий освітній простір.

nenc 3

У ході робочої зустрічі обговорювались питання взаємодії між ФПП і НЕНЦ,  досягнуто домовленості про подальшу співпрацю.

nenc logo