Ласкаво просимо на сторінку портфоліо студентів кафедри образотворчого мистецтва. Вам потрібен творчий проект і ви вибираєте художника? Портфоліо - краще місце, де ви можете оцінити професіоналізм наших студентів і випускників.

Проект «Студентське портфоліо» кафедра образотворчого мистецтва розпочала з метою презентації творчого доробку студентів спеціальності «Образотворче мистецтво».

Подібно до того, як театр починається з вішалки, робота практично всіх художників починається з портфоліо. Портфоліо є свого роду візитною карткою для художника. Термін “портфоліо” походить від англ. portfolio - портфель або папка для документів. Сьогодні словом портфоліо називають список робіт фахівця, що представляють його вміння, навички і знання з кращих сторін. Мета портфоліо - переконати потенційного роботодавця чи клієнта працювати з Вами.

Основа професійного портфоліо - грамотна презентація фахівця. Головне завдання - довести потенційному клієнту, що без Вас йому не обійтися. Для цього достатньо показати, що Ви вмієте якісно працювати, нетрадиційно мислити і знаєте собі ціну.

Підходити до складання портфоліо потрібно зі всією серйозністю і відповідальністю. Портфоліо художника включає приклади художніх робіт, зроблених в різних жанрах і твори, що отримали призи на професійних конкурсах. У “Студентське портфоліо” Ви пропонуєте не більше 10 творчих робіт, що найбільш яскраво представляють Вашу творчу особистість.

У портфоліо також додається стисле резюме (не більше 150 знаків), в якому необхідно оригінально представити Ваші творчі принципи. Обов’язкова інформація для резюме:

• прізвище, ім'я, по батькові;
• освіта, курси підвищення кваліфікації;
• список сертифікатів, грамот, професійних нагород.

Приєднуйтесь і успіх чекатиме на Вас!

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Авторизація  

   

Всього відвідувань  

4015091
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
545
2804
16787
3190308
46321
75706
4015091

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2017-12-17 05:42:46
   

Хто на сайті?  

На сайті 14 гостей та відсутні користувачі

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний інститут :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут магістратури, аспіратнути та докторантури :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та соціальних комунікацій :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Інститут управління та економіки освіти
Факультети
Кримський гуманітарний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ