Процик Любов Сергіївна

Деталі

процикПроцик Любов Сергіївна, 1991 року народження, студентка-магістрантка Інституту Педагогіки та Психології НПУ ім. М.П. Драгоманова (спеціальність: практична психологія). Процик Л.С. є студенткою–магістранткою Інституту Педагогіки та Психології НПУ ім. М.П. Драгоманова. Під час навчання в університеті виявила себе старанною, здібною студенткою, яка постійно цікавиться новими досягненнями науки. Тільки вступивши на перший курс, проявила себе як сумлінна, комунікабельна особистість. Веде активну діяльність в ППО студентів, профорг групи вже 5 років, за цей час постійно відстоювала права студентів. Крім цього має художню освіту. В даний момент працює над науковою темою «Особливості використання захисних механізмів обдарованими підлітками», яка є актуальною у сучасному вирі розвитку психології, і знайшла свій розквіт в магістерській роботі студентки.

Детальніше...

Якуб Вікторія Володимирівна

Деталі

основнеЯкуб Вікторія Володимирівна навчається на V курсі ОКР «Магістр» спеціальності «Початкова освіта та інформатика» Інституту педагогіки і психології НПУ імені М.П. Драгоманова.

Студентка має високий рівень науково-теоретичної підготовки, проявляє хороші організаторські здібності, вміє обговорити проблему, з безлічі рішень шляхом обговорення вибере найбільш оптимальне. Відповідально ставиться до будь-якої дорученої справи.

Якуб В.В. працює на посаді лаборанта кафедри педагогіки та методики початкового навчання Інституту педагогіки і психології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова з вересня 2010 року. За цей час зарекомендувала себе як відповідальний працівник, який сумлінно виконує свої обов’язки, користується авторитетом у колег і студентів.

 

 

Детальніше...

Лутак Ірина Володимирівна

Деталі

htmlimageЯ, Лутак Ірина Володимирівна, народилася 24 червня 1991 року, магістрант спеціальності «Практична психологія» Інституту педагогіки та психології. Я думаю, що вибір професії визначив мою долю ще десь із дев’ятого класу школи, тому що нині свого життя без психології я не уявляю. В чому це виражається можете запитати Ви? Ну, що ж розпочну з моїх ще маленьких наукових здобутків. Починаючи з третього року навчання я виявила в собі здатністьдо проведення наукових досліджень. Розпочалась моя наукова стежина із конференції «Економіко-правові аспекти розвитку суспільства в умовах глобальних політичних трансформацій» проведеної на базі Національного університету державної податкової служби України. Тоді я працювала над проблемами політичної соціалізації. Четвертий рік навчання приніс за собою участь в конференціях нашого рідного інституту, а також у Всеукраїнській студентській олімпіаді з психології в м. Одеса. На якій я зайняла почесне дев’яте місце. Також в цьому році вийшли в світ дві наукові статті мого авторства: «Внутрішньо особистісний конфлікт як чинник саморозвитку особистості» та «Акмеологічний підхід до проблеми професійної компетентності студентів вищих навчальних закладів, які навчаються за напрямком психологія». Останній рік навчання теж не дає мені спочивати, я знову прийматиму участь в олімпіаді, для неї пишу наукове дослідження на тему: «Особливості прояву психічних девіацій віктимного характеру серед студентської молоді». Сподіваюсь, що цього року з гідністю захищу честь улюбленого інституту.

 

Детальніше...

Огляд - конкурс "Кращий студент 2012 року"

Деталі

{tab=Положення про огляд - конкурс "Кращий студент 2012 року"}

1. Загальні положення
1.1. Це Положення визначає принципи та процедуру проведення конкурсу «Кращий
студент-2012 року».
1.2. Огляд-конкурс «Кращий студент-2012 року» - системна програма, яка проводиться з
метою визначення кращих студентів-магістрів університету

Детальніше...

Оксанич Ганна Валеріївна

Деталі

Я, Оксанич Ганна Валеріївна народилась 21 вересня 1989 р. в місті Кривому Розі. Окрім загальноосвітньої школи закінчила 8-ми річну школу мистецтв з відзнакою. В шкільні роки неодноразово приймала участь в олімпіадах з різних предметів. Зокрема з трудового навчання посідала перші місця в районних, міських та обласних олімпіадах, а в 2006 році зайняла почесне призове місце у IV-му турі Всеукраїнської олімпіади та була нагороджена дипломом 3-го ступеня С 005918 * наказ № 40 від 3. 04. 2006 р.

Детальніше...

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Авторизація  

   

Всього відвідувань  

4015091
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
545
2804
16787
3190308
46321
75706
4015091

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2017-12-17 05:42:46
   

Хто на сайті?  

На сайті 13 гостей та відсутні користувачі

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний інститут :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут магістратури, аспіратнути та докторантури :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та соціальних комунікацій :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Інститут управління та економіки освіти
Факультети
Кримський гуманітарний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ