Екскурсія у Національний науково-природничий музей ...

IMG 20170531 14253831.05.2017 у рамках польової практики к.п.н., доц. Васютіна Тетяна Миколаївна провела навчальну екскурсію у Національному науково-природничому музеї НАН України для студентів 1 курсу спеціальності «Початкова освіта». На базі відділу ботаніки студенти змогли закріпити знання із систематики та морфології рослин, про природні угруповання рослин (ліс, луки, степ, прісна водойма), видове різноманіття природних зон України, червонокнижні рослини тощо.

Особлива увага приділялась музейним експонатам, які будуть об’єктами вивчення учнями під час педагогічної практики студентів з 3-го по 5-й курси, наприклад, рослини прісних водойм, рослини Червоної книги України, рослини (лікарські, технічні, декоративні, отруйні, дикорослі та культурні, їх життєві форми), рослинний світ материків тощо. Під час екскурсії основний акцент робився на порівнянні об’єктів між собою (проліска, підсніжник, білоцвіт; очерет, комиш, рогіз; клен, явір; ромашка лікарська та схожі на неї види тощо), уточнення назв рослин і співставлення їх з реальним об’єктом (рогіз, очерет), вивчення найпоширеніших рослин нашого регіону.

IMG 20170531 134507

IMG 20170531 133005