Списки на додаткове поселення у гуртожитки (2018)

Деталі

гутрожитки Додаткове  поселення  у  гуртожитки  розпочнеться  у п'ятницю 31 серпня 2018 р.   об 11.00!

Списки на додаткове поселення студентів факультету педагогіки і психології ...

 

 

СПИСКИ
на додаткове поселення у гуртожитки
студентів нового набору факультету педагогіки і психології

Гуртожиток №3 

1. Берків Іванна Володимирівна
2. Білицька Надія Вікторівна
3. Бунар Олександра Анатоліївна
4. Василенко Катерина Олександрівна
5. Воробей Юрій Олександрович
6. Геюк Сергій Сергійович
7. Колбаско Лінда Вікторівна
8. Корець Іванна Миколаївна
9. Кравченко Діана Миколаївна
10. Кучеренко Анастасія Сергіївна
11. Лугина Алла Володимирівна
12. Сливканич Яна Ігнатівна
13. Степанська Юлія В'ячеславівна
14. Стецюк Ярослав Іванович
15. Тутит Олександр Володимирович
16. Шпак Анжеліка Євгеніївна
17. Ямкова Тетяна Валеріївна

 

Гуртожиток №8 

1. Безугла Аліна Григорівна
2. Берьозкіна Анастасія Альбертівна
3. Бурлак Тетяна Сергіївна
4. Голінська Тетяна Володимирівна
5. Денисюк Альона Романівна
6. Древай Катерина Іванівна
7. Кравець Людмила Олегівна
8. Лавриненко Дарина Сергіївна
9. Лазарчук Оксана Вікторівна
10. Микитенко Анастасія Миколаївна
11. Небончук Михаліна Романівна
12. Хоменко Анна Сергіївна
13. Шарига Анна Олегівна
14. Шевченко Марина Сергіївна

 

СПИСКИ
на додаткове поселення у гуртожитки
студентів 2-4 та 6 курсів факультету педагогіки і психології

Гуртижиток №8

1. Гайдук Надія Іванівна
2. Коваленко Тамара Андріївна
3. Кондратюк Руслана Анатоліївна
4. Кононенко Оксана Анатоліївна
5. Нечипорук Наталія Валентинівна
6. Пацина Анна Романівна
7. Прохоренко Юлія Леонідівна
8. Прядко Каріна Миколаївна
9. Стеба Владислав Олегович
10. Тарасенко Тетяна Леонідівна
11. Труханова Євгенія Ігорівна
12. Чижова Анна Андріївна
13. Якимович Даніїл Володимирович

 

Гуртожиток №3

1. Бардаш Анжела Олегівна
2. Вождаєнко Юлія Леонідівна
3. Герасименко Оксана Володимирівна
4. Гладишенко Ганна Юріївна
5. Гопко Марина Юріївна
6. Гузь Яна Володимирівна
7. Дегтяр Дарина Ігорівна
8. Долі Анна Сергіївна
9. Загороднюк Віра Олександрівна
10. Загребельна Вікторія Олегівна
11. Зиблий Ігор Леонідович
12. Кондрич Наталія Михайлівна
13. Кривець Тетяна Володимирівна
14. Кривонос Вадим Миколайович
15. Кульбаба Наталія Анатоліївна
16. Микитенко Анастасія Миколаївна
17. Паладюк Єлизавета Олександрівна
18. Примаченко Ольга Сергіївна
19. Романюк Марина Вікторівна
20. Руденко Аліна Андріївна
21. Скидан Юлія Михайлівна
22. Стряпан Роман Олегович
23. Ступак Катерина Анатоліївна
24. Ступка Владислав Юрійович
25. Титоренко Валентина Сергіївна
26. Тичонова Оксана Олегівна
27. Черняк Дарія Романівна
28. Юрченко Олена Юріївна
29. Якимович Вікторія Миколаївна
30. Якимович Даніїл Володимирович
31. Янчин Вікторія Владиславівна

     Студенти, які мають право на поселення, але не потрапили до списків, будуть поселятися на наступному тижні.

 

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Авторизація  

   

Всього відвідувань  

4838093
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
1729
2555
18994
4020723
37687
63947
4838093

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2018-12-16 12:38:34
   

Хто на сайті?  

На сайті 45 гостей та відсутні користувачі

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ