Успішний захист магістерських робіт

Захист маг.роб. Бондар 20.06.2018

20 червня 2018 року відбувся захист магістерських робіт студентів спеціальності "Початкова освіта"...

20 червня 2018 року відбувся захист магістерських робіт студентів: Цихмейструк Оксани Михайлівни (науковий керівник – д.пед.н., проф. Матвієнко Олена Валеріївна); Світайло Вікторії Василівни (науковий керівник – к.біол.н., доц. Телецька Людмила Іванівна); Сударкіної Катерини Миколаївни (науковий керівник – д.пед.н., проф. Хижна Ольга Петрівна); Бойко Жанни Анатоліївни (науковий керівник – к.пед.н., доц. Кондратюк Олена Михайлівна); Якубової Вікторії Андріївни (науковий керівник – к.пед.н., доц. Чайченко Валентина Федорівна).
   Державна екзаменаційна комісія у складі: голови комісії – д.пед.н., проф. Бобрицької Валентини Іванівни; д.пед.н., проф. Матвієнко Олени Валеріївни; к.пед.н., доц. Чабайовської Марії Іванівни; к.пед.н., доц. Акуніної Наталії Леонідівни – відзначила високий рівень наукових досліджень.
   Привітав випускників із знаковою подією декан факультету Бондар Володимир Іванович, академік НАПН України, доктор педагогічних наук, професор, заслужений працівник освіти України.
  Студенти вдячні своєму кураторові к.пед.н., доц. Тесленко Тетяні Василівні за підтримку.

1932

Server Time: 2018-09-20 04:56:08