Співробітництво факультету педагогіки і психології з Казахським національним педагогічним університетом імені Абая

Казахстан 0

До факультету педагогіки і психології НПУ імені М.П. Драгоманова на кафедру педагогіки і психології дошкільної освіти та дитячої творчості в рамках стажування завітала докторантка Казахського національного педагогічного університету імені Абая  Абимбакиєва Галія Турисбакіївна.

Казахстан 2 Казахстан 1 Казахстан 3

Студенти, викладачі тепло привітали нашу колегу. Освітяни жваво цікавилися специфікою освіти в Казахстані, студенти з великим інтересом задавали питання щодо новітніх технологій викладання, структури дошкільної освіти в Казахстані. Галія Турисбакіївна яскраво презентувала свою кафедру дошкільної освіти та соціальної педагогіки, яка є провідною в Республіці Казахстан. Кафедра готує фахівців для закладів дошкільної освіти та соціальних педагогів. Особливу зацікавленість у студентів та викладачів викликала спеціальність «Соціальна педагогіка і самопізнання», дисципліни, які там викладаються.

Казахстан 4

Абимбакиєва Галія Турисбакіївна з задоволенням відвідала кафедру етики та естетики, яку очолює доктор філософських наук, професор Андрущенко Тетяна Іванівна, ознайомилася з науковими здобутками кафедри. Вразила нашу колегу і бібліотека, і виставка картин студентів.
   Бажаємо успіхів та плідної подальшої співпраці в сумісній справі виховання особистості!

Server Time: 2018-08-15 22:49:40