Співпраця факультету педагогіки і психології з Національною педагогічною академією наук України

Деталі

СпівпрацяДО 1  До роботи Всеукраїнського семінару «Наступність у роботі закладів дошкільної освіти і початкової школи», який організовано Міністерством освіти і науки України та Інститутом проблем виховання НАПН України, активно долучився факультет педагогіки і психології під керівництвом В.І.Бондаря (кафедра педагогіки і психології дошкільної освіти та дитячої творчості  завідувач Г.Г.Цвєткова) та студенти спеціальності «Дошкільна освіта».

    Травень місяць – знаменний подіями, пов'язаними зі змінами в галузі дошкільної і початкової ланок освіти.

СпівпрацяДО 2

    До роботи Всеукраїнського семінару «Наступність у роботі закладів дошкільної освіти і початкової школи», який організовано Міністерством освіти і науки України та Інститутом проблем виховання НАПН України, активно долучився факультет педагогіки і психології під керівництвом В.І. Бондаря (кафедра педагогіки і психології дошкільної освіти та дитячої творчості завідувач Цвєткова Г.Г.) та студенти спеціальності «Дошкільна освіта».
    До лабораторії дошкільної освіти і виховання Інституту проблем виховання НАПН України завітали науковці провідних освітніх установ, практики, всі, кому не байдужі проблеми сучасного дитинства.
   Надзвичайно актуальними і корисними були стендова доповідь директора Інституту академіка Беха І.Д., завідувача лабораторії дошкільної освіти і виховання кандидата педагогічних наук Рейпольської О.Д.

СпівпрацяДО 3

   Основні проблеми та шляхи їх вирішення у забезпеченні наступності між дошкіллям і початковою школою у змісті освіти, формах роботи з дітьми, взаємодії педагогів і батьків шукали усі присутні, які дискутували, висловлювали слушні думки, висували пропозиції, обговорювали окремі «болючі» питання, ділилися досвідом роботи з формування життєво важливих компетентностей дошкільників при підготовці їх до шкільного життя. Учасники семінару не обійшли своєю увагою і компоненти педагогічної компетентності майбутнього й вже досвідченого вихователя і вчителя, що загострило професійний інтерес студентів спеціальності «Дошкільна освіта», які тільки готуються творити «людину майбутнього».
   Семінар завершився засіданням «круглого столу», під час якого було підбито підсумки роботи і ухвалено проект рішення. Успіху в проведенні Всеукраїнського семінару сприяли позитивна атмосфера співдружності, піднесений настрій всіх учасників, непереборне бажання віддаватися справі, творити і впевнено рухатися вперед...

СпівпрацяДО 4

   Висловлюємо щиру вдячність усім організаторам заходу за високий організаційний, науково-методичний та інформаційний рівень його підготовки, проведення та можливість долучитися до спільноти науковців і практиків задля майбутнього розвитку галузі дошкільної і початкової освіти.

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Авторизація  

   

Всього відвідувань  

4918337
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
704
2857
14526
4106133
40268
77663
4918337

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2019-01-19 10:05:42
   

Хто на сайті?  

На сайті 24 гостей та відсутні користувачі

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ