Сучасні підходи до застосування методик та технологій дошкільної освіти

СекціяДошкНТТСМ 3 СекціяДошкНТТСМ 2
   18 квітня в рамках Студентської звітно-наукової конференції «Освіта та наука – 2018» на факультеті педагогіки і психології було проведене секційне засідання «Сучасні підходи до застосування методик та технологій дошкільної освіти».
   Керівники секції – Луценко І. О., д. пед. н., проф., зав. кафедрою методик та технологій дошкільної освіти, Левінець Н. В., к. пед. н., доц.
СекціяДошкНТТСМ 1 СекціяДошкНТТСМ 8 СекціяДошкНТТСМ 3
   У вступному слові Луценко І. О. наголосила на важливості здійснення студентами наукових пошуків, вивчення сучасних підходів до вирішення актуальних питань дошкільної освіти, особливостей реформування освітньої галузі. Закликала студентську молодь до активного обговорення презентованих доповідей, обміну думками, знаходження відповідей та продукування нових ідей.
   У ході засідання було заслухано і обговорено 15 доповідей студентів, науковими керівниками яких є викладачі кафедри методик та технологій дошкільної освіти: професор Луценко І. О., доценти Левінець Н. В., Поворознюк С. І., Корень А. М., Рейпольська О. Д., Франчук Н. П., ст. викл. Коржук О. С. та ін.
СекціяДошкНТТСМ 5 СекціяДошкНТТСМ 7 СекціяДошкНТТСМ 6
   У своїх виступах студенти висвітлювали актуальні проблеми дошкільної освіти в умовах реформи «Нова українська школа», ділилися результатами наукових пошуків щодо розроблення ефективних методик і технологій виховання та розвитку дітей. Під час засідання секції студенти продемонстрували свої навички співпрацювати з аудиторією, обґрунтовувати положення своїх наукових досліджень, презентувати результати проведеного педагогічного експерименту.
   Наприкінці засідання учасники поділилися своїми враженнями, побажаннями, дійшли висновку про те, що сучасний вихователь – це не тільки  професіонал, а й педагог-дослідник.

Server Time: 2018-05-28 05:17:26