Сучасні підходи до застосування методик та технологій дошкільної освіти

Деталі
СекціяДошкНТТСМ 3 СекціяДошкНТТСМ 2
   18 квітня в рамках Студентської звітно-наукової конференції «Освіта та наука – 2018» на факультеті педагогіки і психології було проведене секційне засідання «Сучасні підходи до застосування методик та технологій дошкільної освіти».
   Керівники секції – Луценко І. О., д. пед. н., проф., зав. кафедрою методик та технологій дошкільної освіти, Левінець Н. В., к. пед. н., доц.
СекціяДошкНТТСМ 1 СекціяДошкНТТСМ 8 СекціяДошкНТТСМ 3
   У вступному слові Луценко І. О. наголосила на важливості здійснення студентами наукових пошуків, вивчення сучасних підходів до вирішення актуальних питань дошкільної освіти, особливостей реформування освітньої галузі. Закликала студентську молодь до активного обговорення презентованих доповідей, обміну думками, знаходження відповідей та продукування нових ідей.
   У ході засідання було заслухано і обговорено 15 доповідей студентів, науковими керівниками яких є викладачі кафедри методик та технологій дошкільної освіти: професор Луценко І. О., доценти Левінець Н. В., Поворознюк С. І., Корень А. М., Рейпольська О. Д., Франчук Н. П., ст. викл. Коржук О. С. та ін.
СекціяДошкНТТСМ 5 СекціяДошкНТТСМ 7 СекціяДошкНТТСМ 6
   У своїх виступах студенти висвітлювали актуальні проблеми дошкільної освіти в умовах реформи «Нова українська школа», ділилися результатами наукових пошуків щодо розроблення ефективних методик і технологій виховання та розвитку дітей. Під час засідання секції студенти продемонстрували свої навички співпрацювати з аудиторією, обґрунтовувати положення своїх наукових досліджень, презентувати результати проведеного педагогічного експерименту.
   Наприкінці засідання учасники поділилися своїми враженнями, побажаннями, дійшли висновку про те, що сучасний вихователь – це не тільки  професіонал, а й педагог-дослідник.
 
   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Авторизація  

   

Всього відвідувань  

4718826
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
786
1081
1867
3924233
34165
71204
4718826

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2018-10-22 15:18:16
   

Хто на сайті?  

На сайті 13 гостей та відсутні користувачі

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ