Феєричне свято Дошкілля !!!

IMG 20170927 12592627 вересня студенти та викладачі Факультету педагогіки та психології спеціальності «Дошкільна освіта» відсвяткували День Дошкілля. На святкування завітали почесні гості – представники адміністрації Факультету, серед них – Овдієнко Ірина Михайлівна, Тітяєв Володимир Миколайович, Алєксєєнко-Лемовська Людмила Владиславівна та ін. З вітальними словами до студентів та гостей також звернулися завідувачі кафедр – Цвєткова Ганна Георгіївна та Луценко Ірина Олексіївна. Наставники побажали студентам натхнення та успіхів у навчанні, досягнення вершин професійного та особистісного зростання.

Родзинкою свята стали привітання від малюків, які приїхали з дитячого садочка НВК "Умка Гранд", щоб привітати майбутніх вихователів з чудовим святом. Дитячі віршики та пісеньки стали справжньою прикрасою свята.

IMG 20170927 124529  IMG 20170927 124044

А якими ж креативними та талановитими виявилися самі майбутні вихователі (студенти І та ІІ курсів)! Дівчата і співали, і танцювали, і декламували вірші про свою професію. А на завершення запросили всіх поласувати смаколиками, які приготували власноруч, попити чаю, поспілкуватися, поділитися враженнями, скласти плани на майбутнє.

IMG 20170927 133429

Нехай же Ваш життєвий шлях буде світлим та успішним, наші дорогі «дошкільнята»! Нехай щастить в усьому!

Server Time: 2018-07-16 22:14:38