Анкета "Потенціал факультативних та секційних занять у розвитку фізичної культури та масового спорту в університеті"

Деталі
 АнкетаЗ метою підготовки питання "Потенціал факультативних та секційних занять у розвитку фізичної культури та масового спорту в університеті", яке буде заслухане на Вченій раді університету 17 травня 2018 року, Центром моніторингу якості освіти проводиться анкетування для викладачів та студентів.
 
 Гіперпосилання на анкету

Сучасні підходи до застосування методик та технологій дошкільної освіти

Деталі
СекціяДошкНТТСМ 3 СекціяДошкНТТСМ 2
   18 квітня в рамках Студентської звітно-наукової конференції «Освіта та наука – 2018» на факультеті педагогіки і психології було проведене секційне засідання «Сучасні підходи до застосування методик та технологій дошкільної освіти».
   Керівники секції – Луценко І. О., д. пед. н., проф., зав. кафедрою методик та технологій дошкільної освіти, Левінець Н. В., к. пед. н., доц.

Детальніше...

Оголошення про літні дитячі табори на літо 2018

Деталі
ТабориЛіто2018

 Шановні студенти-драгоманівці,
ви маєте унікальну можливість випробувати свої педагогічні здібності, майстерність, творчість та креативність.

Відділ практичної підготовки запрошує вас приєднатися до рядів вожатих (педагогів-організаторів) для роботи в літніх дитячих оздоровчих таборах.

Літо-2018

для вас стане незабутнім, яскравим та сповненим дитячої любові, якщо ви завітаєте до партнерів
Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова: ...

Детальніше...

«Тиждень студентської науки» на факультеті педагогіки і психології

Деталі

НТТСМ 2018 1

   17 квітня 2018 р. на факультеті педагогіки і психології в рамках «Тижня студентської науки» відбулося пленарне засідання звітно-наукової студентської конференції.

Детальніше...

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Деталі

ВасютінаОсіпова11 Вітаємо студентку 42 групи спеціальності «Початкова освіта» Осіпову Ілону Валеріївну, яка 11 квітня 2018 року посіла 2-ге місце у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Початкова освіта».
  Наукова робота «Формування дослідницьких умінь в учнів 4-го класу у процесі реалізації міжнародних проектів в умовах змішаного навчання» була виконана на кафедрі педагогіки та методики початкового навчання (науковий керівник – к.п.н., доцент Васютіна Тетяна Миколаївна).
  Ми щиро вдячні організаторам конкурсу Вінницькому державному педагогічному університету імені М.М.Коцюбинського: ректору ВДПУ к.п.н., доц. Н.І.Лазаренко, проректору з наукової роботи д.п.н., проф. А.М.Коломієць та декану факультету дошкільної, початкової освіти та мистецтв к.п.н., доц. Г.Г.Кіт за теплий прийом, об'єктивність і прозорість в оцінюванні наукових робіт. 

Детальніше...

Дочірні категорії

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Авторизація  

   

Всього відвідувань  

4339768
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
1132
2170
8064
3530208
57007
70265
4339768

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2018-04-25 12:07:53
   

Хто на сайті?  

На сайті 25 гостей та відсутні користувачі

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ