Поселення в гуртожиток (2018)

Деталі

Поселення в гуртожиток

 

Поселення студентів нового набору відбудеться 27 серпня. При собі мати паспорт і гроші для оплати проживання у розмірі 5200 грн.
Поселення студентів 2-4 курсів буде проводитися з 28 серпня.

Успішний захист магістерських робіт

Деталі

Захист маг.роб. Бондар 20.06.2018   

   20 червня 2018 року відбувся захист магістерських робіт студентів спеціальності "Початкова освіта"...

Детальніше...

Зустріч із нагоди 50-річчя від дня закінчення навчання

Деталі

Фото із зустрічі випускників

 Травневими днями відбулася зустріч із нагоди 50-річчя від дня закінчення навчання в рідній альма-матер випускників спеціальності «Дошкільна освіта». На цей урочистий захід було запрошено завідувача кафедри методик та технологій дошкільної освіти, професора Луценко І. О.

Детальніше...

Тренінг професійного саморозвитку

Деталі

Колесник 19.06.18  19 червня 2018 р. на базі факультету педагогіки і психології доцентом кафедри педагогіки та методики початкового навчання Колесник Ларисою Володимирівною було проведено цікавий тренінг «Використання он-лайн платформ для професійного саморозвитку на прикладі відкритого масового англомовного онлайн-курсу з медіа-грамотності».
   Учасники тренінгу ознайомились з розвиваючим курсом «English for Media Literacy», який поєднує вивчення англійської мови та навички медіа-грамотності.
   Дякуємо шановній колезі за доцільність інформації та доступність викладу.

Співпраця з КВНЗ КОР "Академія неперервної освіти"

Деталі

Біла церква ЧМІ 15.06.18 0   Доцент кафедри української мови та методики навчання факультету педагогіки і психології НПУ імені М.П.Драгоманова Чабайовська Марія Іванівна 15 червня 2018 року взяла участь у науково-практичній конференції "Нова українська школа: професійний розвиток учителя початкової школи", що відбулася в комунальному вищому навчальному закладі Київської обласної ради "Академія неперервної освіти" (доповідь "Обґрунтування розроблення та реалізації проекту вивчення курсу українознавства за вибором "Я люблю Україну" для здобувачів освіти 1 класу в умовах становлення нової української школи").

Детальніше...

Дочірні категорії

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Авторизація  

   

Всього відвідувань  

4581308
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
2145
2385
8638
3772955
34082
74377
4581308

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2018-08-15 22:49:40
   

Хто на сайті?  

На сайті 43 гостей та відсутні користувачі

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ